środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Napisali do nas: Wigilia u harcerzy

2013-12-24 10:02:42 (ost. akt: 2013-12-23 09:27:18)
Wigilia w Hufcu Elbląg

Wigilia w Hufcu Elbląg

Autor zdjęcia: Ewelina Dżugan

Jak co roku odbyła się Wigilia w Hufcu Elbląg, na której spotkali się drużynowi, instruktorzy i seniorzy.

Wieczorne spotkanie zaczęliśmy od wspólnej modlitwy, po której tradycyjnie podzieliliśmy się chlebem, śpiewaliśmy kolędy.

Nowością była forma konsultacji – World Café. Jest to metoda służąca do prowadzenia dialogu oraz poszukiwania kreatywnych pomysłów dotyczących wybranych zagadnień związanych z życiem danej zbiorowości. Uczestnicy dyskusji siadali przy stolikach; stolik miał swojego gospodarza. Przy każdym stoliku odbywają się dyskusje na zadany temat, był to między innymi: program Harcerskiego Ośrodka Wodnego "Bryza", Hufiec – praca.

Po pewnym czasie osoby biorące udział w dyskusji przenosiły się do innego stolika – przy którym omawiany jest inny temat. Uczestnicy swoje pomysły zapisywali na papierowych obrusach.Każdy z nas otrzymał upominek od Mikołaja, którym okazał się jeden z instruktorów naszego hufca.

Drodzy elblążanie, z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2014 w imieniu zuchów, harcerzy, wędrowników, instruktorów naszego hufca życzę wszystkiego najlepszego! Mnóstwo energii do działania, podejmowania nowych inicjatyw!
hm. Ewelina Dżugan, komendant Hufca Elbląg ZHP

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB