Wychowankowie ośrodka w Kamionku wsparli WOŚP

2014-01-15 09:00:29(ost. akt: 2014-01-15 10:01:59)
Finał WOŚP w MOW w Kamionku Wielkim

Finał WOŚP w MOW w Kamionku Wielkim

Autor zdjęcia: Jerzy Sukow

Już trzeci raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka grała w świetlicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim.
Tym razem w sztabiku można było posłuchać koncertów lokalnych zespołów muzycznych, szantymena z Elbląga, obejrzeć pokazy Aikido, wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, zmierzyć poziom cukru we krwi i ciśnienie. Ochotnicza Straż Pożarna z Kamionka Wielkiego zaprezentowała swoje umiejętności.

Nie zabrakło także licytacji gadżetów orkiestrowych oraz przedmiotów wykonanych przez wychowanków, wspaniałego tortu upieczonego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Kamionka Wielkiego czy rejsu motorówką po Zalewie Wiślanym. Panie z koła zatroszczyły się także o kanapki i ciasta. Konferansjerkę prowadził z werwą pan Emil. Pomoc w organizacji zapewniło także Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kamionek Wielki „Wielki Kamień”.

Jak co roku dwie grupy młodzieży wraz z opiekunami: panią Bożeną i panem Mateuszem kwestowały na ulicach Elbląga. Młodzież zaskoczona była serdecznością, hojnością i dobrym sercem wspierających. Pozytywny nastój udzielił się wszystkim, młodzież była szczęśliwa, że ponownie mogła włączyć się w akcję.
Udało się zebrać kwotę, która przerosła nasze oczekiwania. 22. Finał WOŚP w naszym sztabiku zamknęliśmy kwotą: 7300,54gr!
Jerzy Sukow

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anka.m #1296547 | 87.205.*.* 15 sty 2014 12:15

    fajny ten chłopaczek drugi od lewej, a i widać że ma coś tam w tych dresach

    odpowiedz na ten komentarz