Dzień Babci, Dzień Dziadka. Najlepsze życzenia!

2014-01-21 09:30:20(ost. akt: 2014-01-21 09:29:45)
Danuta Kwarta i Paweł Repnik

Danuta Kwarta i Paweł Repnik

Autor zdjęcia: Karolina KrajewskaDzisiaj Dzień Babci, jutro swoje święto będą mieli dziadkowie. Z tej okazji zapytaliśmy ich, jak układają się im relacje z wnukami.


Danuta Kwarta


Moje wnuki są już dorosłe. Mam też prawnuki: dwóch chłopców w wieku 8 i 5 lat oraz 3-letnią prawnuczkę. Jestem na emeryturze, mam dla nich czas. Odwiedzam ich. One bardzo często przebywają u dziadków, więc tam się zwykle spotykamy. Układam z prawnukami puzzle, gram w różne gry.
Elżbieta Grabowska


Mam jedną wnuczkę w wieku siedmiu lat. Chodzi do pierwszej klasy i ma dwie babcie. Nasze dzieci wyjechały za granicę, więc my, babcie, opiekujemy się wnuczką. W piątki, soboty i niedziele jest u mnie, a w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki u drugiej babci. 
Ryszard Formela


Mam dwie piękne, wspaniałe wnuczki w wieku 3 i 5. Gdyby mieszkały w Elblągu, to miałbym dla nich czas i poświęcałbym go im z przyjemnością. Ale niestety, wnuki mieszkają w Olsztynie i to powoduję, że spotykamy się raz na dwa tygodnie. 
Ale jak już się spotkamy, to istnieją dla mnie tylko wnuczki. Wspólnie spędzamy czas na zabawach i spacerach. 
Paweł Repnik 


Wiem, że mam wnuki, ale jeszcze ich nie widziałem. Syn wyjechał do Norwegii. Tam urodziły się jego dzieci: wnuczka ma dwa lata, wnuk urodził się jesienią ubiegłego roku, czyli ma teraz 3 miesiące. Jestem już na emeryturze, mam bardzo dużo czasu. Gdyby wnuki były tu na miejscu, to mógłbym im ten czas poświęcać.
kr

Źródło: Dziennik Elbląski