Czwartek, 29 września 2022. imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Ósma porażka Mlexera Elbląg

2014-01-27 18:06:02 (ost. akt: 2014-01-27 17:49:12)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Nie wiedzie się elbląskim pingpongistom w rozgrywkach II ligi. W niedzielę zanotowali trzecią porażkę z rzędu i ósmą w sezonie 2013/2014. Tym razem przegrali z czołowym zespołem ligi SKS 40 Warszawa 4:6.

Elblążanie po "wpadce" w spotkaniu z Warmią Lidzbark Warmiński (4:6 - red.), przystępowali do pojedynku z mocnym postanowieniem wywalczenia chociażby jednego punktu. Mlexer był nawet blisko zrealizowania swojego zadania, ale kompletnie zawiedli w grach singlowych Grzegorz Pietryka oraz Michał Link, którzy nie potrafili wywalczyć żadnego punktu, odchodząc dwukrotnie od stołów pokonani. W zespole gospodarzy, tym razem z jak najlepszej strony pokazał się jedynie Mariusz Żurawski. W grach pojedynczych zdobył komplet punktów pokonując Andrzeja Sasa i Pawła Barnasa po 3:2 oraz kolejny punkt dorzucił w grze deblowej grając z Linkiem. Czwarty punkt dla drużyny zdobył Szymon Repeć pokonując Krzysztofa Borkowicza 3:2. Do zakończenia I rundy rozgrywek elblążanom pozostał jeden mecz. W najbliższą niedzielę grać będą na wyjeździe z Bronią Radom.

Pozostałe wyniki: Morliny II Ostróda — Piłeczka Pisz 10:0, Return Piaseczno — Bogoria II Grodzisk Maz 9:1, Spójnia II Warszawa — Broń Radom 8:2, Mecze Warmia Lidzbark War. — Marymont Warszawa, GKTS Wiązowna — Józefovia Józefów, Victoria Płock — GLKS Nadarzyn rozegrane zostaną 31 stycznia. JKŹródło: Dziennik Elbląski