Wtorek, 17 maja 2022. Imieniny Brunony, Sławomira, Wery

Olimpia Elbląg testuje trzech nowych piłkarzy, w tym Greka2014-02-20 15:13:33 (ost. akt: 2014-02-20 15:17:55)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Trzech nowych piłkarzy, w tym jeden z Grecji, wystąpiło w Olimpii Elbląg w środowym sparingu z Huraganem Morąg. Elblążanie wygrali 3:0 po dwóch golach Antona Kołosowa i jednym Kamila Kopyckiego.

Christos Limperopoulos to napastnik, która ma 30 lat, a ostatnio występował w greckim klubie FC Mykonos. Jak trafił do Elbląga? — Został polecony przez osobę zewnątrz, spoza klubu — wyjaśnia Robert Pilecki z Olimpii.

W środowym sparingu zagrał przez 45 minut. Został zmieniony po przerwie.
— Trudno oceniać jego grę po jednym, 45-minutowym występie, bez żadnego treningu. Trenerzy będą mu się przyglądali w jeszcze jednym meczu kontrolnym, w najbliższą sobotę przeciwko Polonii Gdańsk — dodaje Pilecki.


To samo dotyczy dwóch zawodników Legii Warszawa, którzy w środę zagrali w Olimpii. 19-letni Patryk Sokołowski i o rok starszy Maciej Prusinowski dotarli do Elbląga w środę. Kilka dni wcześniej oba kluby podpisały porozumienie o współpracy. Dotychczas występowali w rezerwach Legii, które po rundzie jesiennej prowadzą w III lidze łódzko-mazowieckiej.
— Także w ich przypadku trudno na razie o jakiekolwiek oceny — mówi Pilecki.


Z Olimpią pożegnał się testowany Ukrainiec Denis Bursak. 30-letni piłkarz w minioną środę wystąpił w Pelikanie Łowicz w sparingu z Wartą Sieradz (0:2).
AKT

Olimpia Elbląg — Huragan Morąg 3:0 (1:0)

1:0 — Kołosow, 2:0 — Kopycki, 3:0 — Kołosow

Olimpia: Zoch — Prusinowski, Lewandowski, Molga, Sambor, Piotrowski, Stępień, Sokołowski, Kopycki, Kołosow, Limperopoulos. Zagrali również: Imianowski, Ressel, Ichim, Sedlewski, Zieliński, Oleksa, Skierkowski

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB