Niedziela, 14 sierpnia 2022. imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Poznaj najpopularniejszych sportowców amatorów

2014-02-26 08:37:48 (ost. akt: 2014-02-26 08:41:29)

Autor zdjęcia: MOSiR w Elblągu

Znamy już dziesiątkę najpopularniejszych sportowców rozgrywek amatorskich w 2013 roku, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na ostateczne rozstrzygnięcie będziemy musieli jednak poczekać do 1 marca. To właśnie wtedy, podczas Gali Sportu, poznamy nazwiska zwycięzców.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Telewizją Elbląską, Dziennikiem Elbląskim i Elbląską Gazetą Internetową Portel, zorganizował plebiscyt właśnie na najpopularniejszego sportowca amatora 2013 roku.

Kapituła Plebiscytu wybrała 20 sportowców, na których można było oddawać swoje głosy, wysyłając sms na wybranego przez siebie zawodnika. Każda z trzech redakcji, biorących udział w plebiscycie, zorganizowała oddzielne głosowanie. Głosować można było do 23 lutego.

— Okazuje się, że rywalizacja, jak na sportowców przystało, była bardzo zacięta - mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. — Łącznie w naszej zabawie oddano prawie 5 tysięcy głosów, co pokazuje duże zainteresowanie ofertą, jaką kierujemy do mieszkańców.

Wyniki plebiscytu poznamy 1 marca podczas Gali Sportu organizowanej przez Urząd Miejski w Elblągu. Sponsorami plebiscytu są Sport Lux, 4F i Zakład Szklarski Miś.

Poniżej, w kolejności alfabetycznej, zawodnicy którzy znaleźli się w gronie 10 najpopularniejszych sportowców amatorów.
1.Tomasz Bandurski
2.Marek Gudziński
3.Mateusz Iwański
4.Piotr Kowal
5.Janusz Kriger
6.Jerzy Machelski
7.Bartosz Mateusiak
8.Tadeusz Piasecki
9.Radosław Prusak
10.Piotr Światkowski
MOSiR