Remont w szpitalu wojewódzkim. Od 3 marca zamknięty parking

2014-03-02 16:55:35(ost. akt: 2014-03-02 16:39:14)

Autor zdjęcia: archiwum szpitala

W poniedziałek 3 marca w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu rozpoczną się prace budowlane związane z remontem pawilonu wielofunkcyjnego, czyli budynku, w którym mieszczą się obecnie poradnie: onkologiczna i chirurgii onkologicznej oraz oddziały: reumatologiczny, i wewnętrzny, onkologiczny, dziennej chemioterapii i reumatologiczny. Na czas remontu zmianie ulegnie organizacja ruchu w obrębie budynku.
Szpital wojewódzki rozpoczyna nową inwestycję pod nazwą „Modernizacja Budynku Wielofunkcyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu”. W efekcie zaplanowanych prac budowlanych obiekt doczeka się termomodernizacji i nowej elewacji. W planie jest również budowa nowoczesnej windy oraz poprawa stanu nawierzchni drogowej sąsiadującej z budynkiem, w celu dostosowania jej do wymogów bezpieczeństwa p/pożarowego.

Z powodu remontu w pierwszym tygodniu marca wyłączony zostanie z użytku parking przylegający bezpośrednio do budynku od strony wejścia głównego. Oznacza to brak możliwości podjazdu pod budynek przez samochody osobowe.

Od około połowy marca zamknięte zostanie główne wejście do budynku a do poradni i oddziałów dostać się będzie można poprzez boczne skrzydło, które na czas remontu pełnić będzie rolę głównego wejścia do budynku.

Precyzyjne oznakowanie wszelkich zmian znajdzie się na tablicach informacyjnych. Dotyczyło będzie nowej organizacji ruchu drogowego czy też przekierowania na inne miejsca parkingowe.
Na tablicach informacyjnych znajdą się numery telefonów do poszczególnych oddziałów szpitalnych. Oznacza to, że każda osoba, która ma problemy z samodzielnym poruszaniem się, będzie mogła liczyć na pomoc pracownika oddziału, na który się udaje ( np. transport wózkiem inwalidzkim).

O wszelkich zmianach związanych z remontem szpital będzie informował na bieżąco.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tomi jery #1339349 | 151.248.*.* 3 mar 2014 09:10

    jaka firma bedzie to brobila kierownika czy zastepcy z dzialu technicznego

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz