Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Napisali do nas: Kobieta twórcza

2014-03-13 17:01:32 (ost. akt: 2014-03-13 13:36:00)
Dzień Kobiet w Łępnie

Dzień Kobiet w Łępnie

Autor zdjęcia: arch. BG w Godkowie

W gminie Godkowo odbył się Dzień Kobiet pod hasłem „Kobieta twórcza”. Uroczystość odbyła się w domu weselnym w Łępnie i zgromadziła liczne grono pań.

Kobieta twórcza, czyli mająca swoje pasje, zainteresowania i hobby. Na wystawie zgromadzono piękne wyroby wykonane techniką decoupage, malowane i wyszywane obrazy, serwety, obrusy,wyroby z orgiami i inne dekoracyjne przedmioty. Na uroczystość przybył Wójt Gminy Godkowo, który wręczył kwiaty i złożył paniom życzenia.

Wszyscy zebrani mieli okazję poznać twórczość malarską elbląskiej artystki Aliny Więckowskiej oraz poznać twórcze zainteresowania pań z naszej gminy. Marlena Miazga zaprezentowała swoje pracewykonane metodą decoupage, Małgorzata Lenkiewicz i Barbara Dzieniszewska pokazały piękne obrazy malowane i wyszywane, wyroby decoupage i inne.

Genowefa Kirol opowiadała o swoim zamiłowaniu do wykonywania dekoracyjnych przedmiotów różnymi technikami. Marta Kirol od kilku lat rysuje ołówkiem. Swoje rękodzieła pokazała także Pani Helena Kraszewska, Renata Biernacka, Irena Szewczonek i Barbara Markisz. Spotkanie było nie tylko okazją do zaprezentowania swoich prac, a także okazją do wymiany doświadczeń twórczych.

Przy słodkim poczęstunku i koncercie zespołu „Melodie z Godkowa” czas upłynął przyjemnie i radośnie. Uroczystość zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo przy współpracy Pani Anny Więckowskiej nauczyciela Gimnazjum.
Anna Korzeniowska

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB