Piątek, 20 maja 2022. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Piętnaste targi pracy

2014-03-18 16:00:01 (ost. akt: 2014-03-18 13:20:57)
Czternaste Targi Pracy w Elblągu

Czternaste Targi Pracy w Elblągu

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Nie tylko bezrobotni, ale i poszukujące nowego zajęcia osoby pracujące oraz młodzi ludzie kończący w tym roku szkoły i uczelnie będą się mogli niebawem spotkać z pracodawcami oferującymi zatrudnienie w swoich firmach. W połowie czwartego tygodnia kwietnia odbędą się piętnaste już targi pracy.

Organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przyjmują od wczoraj zgłoszenia od firm, organizacji, fundacji i stowarzyszeń, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu. Zainteresowani powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie: www.elblag.up.gov.pl) i odesłać go faxem (55 237 67 99, 55 237 67 53) lub mailem: marynowska@elblag.up.gov.pl do 17 kwietnia.


— Wstęp na targi jest nieodpłatny — przypomina Jolanta Marynowska z PUP w Elblągu. — Zapewniamy każdemu wystawcy samodzielne stanowisko do zagospodarowania zgodnie z jego własnym pomysłem.
Oprócz ofert pracy zainteresowani będą też mogli liczyć na informacje z zakresu przedsiębiorczości, propozycje edukacyjne oraz konsultacje doradcy zawodowego i psychologa.


— Wiosenna edycja targów podpowie nam, jakiego rynku pracy możemy się spodziewać w tym roku; czy będzie więcej ofert i jakiego rodzaju. Dla pracodawców jest to dobra okazja do porozmawiania z osobami poszukującymi zatrudnienia i porównania ich potencjału zawodowego ze swoimi oczekiwaniami względem przyszłych pracowników — podkreśla Jolanta Marynowska.

gog

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB