Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Napisali do nas. Godkowo z awansem do finału

2014-03-20 18:12:03 (ost. akt: 2014-03-21 07:59:32)

Autor zdjęcia: nadesłane

Na Hali Sportowej w Gronowie Elbląskim rozegrano Finał Powiatowy w Unihokeju szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizowano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Do turnieju finałowego awansowały po cztery zespoły zarówno dziewcząt, jak i chłopców, które wywalczyły sobie miejsce wygrywając eliminacje powiatowe. W kategorii dziewcząt wystąpiły – SP Godkowo, SP Gronowo Elbląskie, SP Pogrodzie oraz SP Nowakowo. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Godkowa wygrały swoje wszystkie mecze i bez większych problemów wywalczyły I miejsce w Powiecie Elbląskim. W kategorii chłopców rywalizowały drużyny z SP Godkowo, SP Młynary, SP Pogrodzie oraz SP Gronowo Elbląskie. Drużyna z Godkowa po zaciętych i emocjonujących meczach wywalczyła również I miejsce. Obydwie drużyny ze Szkoły w Godkowie uzyskały tym samym awans do finału wojewódzkiego.

Szkoła z Godkowa jest aktualnym mistrzem województwa w kategorii dziewcząt i będzie broniła tytułu wywalczonego w rozgrywkach 2011/2012 oraz 2012/2013.

Drużyna SP Godkowo dziewczęta: Anucińska Aleksandra, Sadowska Maja, Sikora Monika, Senyszyn Paulina, Niziołek Kamila, Kalińska Natalia, Ławrowska Angelika, Głowacka Natalia, Piekarska Monika, Bereżańska Klaudia, Basarab Wiktoria, Kucej Weronika.

Drużyna SP Godkowo chłopcy: Sawczak Igor, Litwin Paweł, Kurenda Arkadiusz, Łabiszewski Krystian, Salamoński Norbert, Grześ Arkadiusz, Dziki Jakub, Gołębiowski Karol. Opiekunem drużyn jest p Michał Dutkiewicz.

Wyniki:

Dziewczęta

SP Godkowo – SP Nowakowo 2:0
SP Godkowo – SP Gronowo Elbląskie 3:0
SP Godkowo – SP Pogrodzie 2:0

Chłopcy

SP Godkowo – SP Gronowo Elbląskie 2:0
SP Godkowo – SP Młynary 1:1
SP Godkowo – SP Pogrodzie 3:0
Michał Dutkiewicz


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB