Matka piła z synem. Nie reagowała, gdy bił córkę

2014-04-04 11:49:42(ost. akt: 2014-04-04 11:57:33)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Policjanci zatrzymali w Batorowie 51-letnią kobietę oraz jej 22-letniego syna. Gdy rodzinny duet pił alkohol, sąsiad na klatce schodowej usłyszał płacz 12-letniej córki kobiety. Okazało się, że uderzył ją pijany brat. 22-latek już wcześniej znęcał się nad dziewczynką.
— Interwencja dzielnicowych z pierwszego rewiru miała miejsce w minioną środę po godzinie 16. w miejscowości Batorowo. Dzwonił zaniepokojony sąsiad, który słyszał na klatce schodowej płacz dziewczynki. Jak się okazało, została uderzona w twarz przez pijanego brata. Policjanci na miejscu zatrzymali 22-latka i jego matkę. Obydwoje mieli blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie — informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblągu.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie od kuratora sądowego, który sprawował nadzór nad rodziną. Śledczy przesłuchali świadków i nie mieli wątpliwości, żeby przedstawić zarzuty 22-letniemu Damianowi L.

— Mężczyzna przyznał, że znęcał się nad siostrą od stycznia tego roku. Zazwyczaj będąc pod wpływem alkoholu ubliżał dziecku, szarpał za odzież i bił je. Na to wszystko nie reagowała 51-letnia matka — informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblągu.

Kobieta może teraz stracić prawo do opieki nad córką. Obecnie dziewczynka znajduje się pod opieką bliskiej rodziny.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sprawiedliwy #1368212 | 78.88.*.* 5 kwi 2014 18:37

    To teraz im powinien ktoś łomot spuścic.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz