Czwartek, 18 sierpnia 2022. imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Pracownicy pilnie poszukiwani. Będzie 300 ofert pracy

2014-04-22 14:04:32 (ost. akt: 2014-04-22 14:03:55)
Elbląskie Targi Pracy co rok przyciągają setki elblążan - bezrobotnych, absolwentów i tych, którzy chcą zmienić zatrudnienie

Elbląskie Targi Pracy co rok przyciągają setki elblążan - bezrobotnych, absolwentów i tych, którzy chcą zmienić zatrudnienie

Autor zdjęcia: Michał SkroboszewskiTrzysta ofert pracy będzie czekało na osoby, które wezmą udział w piętnastych targach pracy. Zaprezentują je firmy i agencje zatrudnienia z Elbląga, Malborka, Gdańska, Tczewa oraz Nowego Dworu Gdańskiego. Poszukiwani będą stolarze, spawacze, pracownicy biurowi, a także nauczyciele i inżynierowie.

Targi odbędą się w czwartek (24 kwietnia) w Centrum Sportowo-Biznesowym przy Alei Grunwaldzkiej. W godzinach od 12 do 15 będzie można zapoznać się z ofertą blisko 40 wystawców. 


Zaprezentują się firmy, poszukujące nowych pracowników, szkoły oraz agencje zatrudnienia. 


— Oferty będą bardzo zróżnicowane, ze względu na wykształcenie przyszłych pracowników — przekonuje Katarzyna Piasecka z Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu. — Poszukiwane będą osoby do pracy w bankowości, ubezpieczeniach, pracy biurowej, a także nauczyciele i inżynierowie. Znajdą się również propozycje dla spawaczy i stolarzy. 


Udział w targach wezmą również agencje zatrudnienia, które posiadają oferty pracy w kraju, jak i za granicą, między innymi w Holandii i Niemczech. Młodych ludzi, którzy zasilą ich szeregi będzie poszukiwała Wojskowa Komenda Uzupełnień.


— Łącznie na poszukujących pracy będzie czekało blisko trzysta ofert pracy — dodaje Piasecka. — Na wystawców czekamy do ostatniej chwili. Jest więc jeszcze szansa na udział w targach. 
Oprócz ofert pracy zainteresowani będą też mogli liczyć na informacje z zakresu przedsiębiorczości, propozycje edukacyjne oraz konsultacje doradcy zawodowego i psychologa.

naj

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kiepski #1380529 | 79.185.*.* 22 kwi 2014 17:29

    "Z moim wykrztałceniem nie ma pracy w tym kraju"

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)