Piątek, 30 września 2022. imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Najbliższe koncerty w Mjazzdze

2014-05-05 08:10:33 (ost. akt: 2014-05-05 08:13:23)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Najbliższe tygodnie tradycyjnie obfitują w propozycje koncertowe w klubie Mjazzga. Będzie okazja na spotkanie z różną stylistyką i artystami z kraju i z zagranicy. W zestawie dźwiękowym znalazły się zarówno mocne uderzenie jak i liryczne podróże po pięciolinii.

07-05 STEVE WILKINSON (USA) & Tres Hombres
Amerykański gitarzysta, wokalista i harmonijkarz, który miał okazję poznać i nagrywać z takimi muzykami jak Keith Moon,Debbie Harry, Mitch Mitchell czy Paul McCartney, zabierze nas w bluesową podróż wraz z towarzyszącym mu polsko-portugalskim składem Tres Hombres.

11-05 CHASSIS support LOKO i UNCLE JEYPHON
Mocne rockowe uderzenie CHASSIS - jednego z najciekawszych ostatnio zespołów trójmiejskiej sceny muzycznej. Przed gwiazdą wieczoru zaprezentują się również trójmiejski skład Loko i elbląscy laureaci festiwalu Elbląg Rocks Europa Unckle Jeyphon.

14-05 III urodziny Mjazzgi + FUNKLOOPY
Równo 3 lata po otwarciu klubu Mjazzga świętować będziemy w jedyny możliwy sposób - z muzykami na scenie. Tego dnia za dźwięki w skocznych rytmach funky odpowiedzialny będzie zespół FUNKLOOPY. W programie wieczoru masa atrakcji i niespodzianek nie tylko muzycznych.

29-05 303 TANGO JAZZFUSION (Argentyna)
Po raz pierwszy w kameralnej, klubowej odsłonie, prosto z Buenos Aires z gościnnym udziałem polskich muzyków w Mjazzdze zagra zespół Tres O Tres. Tego wieczoru dominować będą tanga przeplecione jazzem. Takiego muzycznego spotkania jeszcze nie było.

07-06 TRAUMA i goście
Najbardziej zasłużona elbląska formacja metalowa w towarzystwie nie mniej głośnych i nie mniej muzycznie bezkompromisowych przyjaciół ze sceny metalowej. Koncert dla wielbicieli doznań ekstremalnych.

10-06 EGG3 (Norwegia)
Drugie spotkanie z jazzowo rockowym składem ze Stavangar w Norwegii. Po pierwszym Mjazzgowym koncercie w roku 2012 wiemy już, że ci muzycy "jeńców nie biorą". Połamane rytmy i jazgotliwe sola saksofonowe w ich wykonaniu zamieniają się w dużą dawkę muzycznej radości dla wszystkich, którzy cenią sobie muzykę trochę bardziej wymagającą niż ta, prezentowania przez komercyjne rozgłośnie radiowe.