Wygraj zaproszenie na koncert

2014-05-13 13:00:04(ost. akt: 2014-05-13 12:28:53)

Autor zdjęcia: arch. organizatorówNajpiękniejsze utwory z repertuaru ikony polskiej sceny muzycznej – Anny German, będzie można usłyszeć podczas koncertu na Dzień Matki w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
Wystąpią w nim: diwa z Odessy Vladyslava Vdovychenko, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej Justyna Reczeniedi, tenor Mikołaj Adamczak oraz Elbląska Orkiestra Kameralna. Za pulpitem dyrygenckim stanie Tomasz Radziwonowicz.
Solistom towarzyszyć będzie zespół znakomitych instrumentalistów w składzie: Marcin Riege (instrumenty klawiszowe, aranżacje), Artur Grudziński (instrumenty klawiszowe, aranżacje), Konrad Kubicki (gitara basowa), Andrzej Stępień (gitara elektryczna), Szymon Linette (instrumenty perkusyjne). 
Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza szczególnie wszystkie mamy! Bilet na koncert będzie z pewnością doskonałym upominkiem w tym szczególnym dniu… Specjalny projekt jest okazją do przeżycia niezwykłej podróży ścieżkami wspomnień, które przybliżą życie Anny German, zarazem wywołując wiele emocji. Widzowie i słuchacze zakochani w talencie tej niezwykłej artystki będą mieli okazję obejrzeć oraz usłyszeć na żywo piosenki z jej bogatego repertuaru.

W programie znajdą się najznakomitsze utwory z repertuaru artystki zwanej „Białym Aniołem”, m.in.: Tańczące Eurydyki, Człowieczy los, Cyganeria, Greckie wino, Echo Lubvi, Wiesna, Jesteś moją miłością, Sumierki, Wróć do Sorento, Bal u Pojsejdona.


Koncert odbędzie się 26 maja w elbląskim teatrze o godz. 19. Bilety w cenach: 60 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy) są do nabycia w biurze koncertowym EOK w Ratuszu Staromiejskim.
Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na opisywany koncert. Wyślij 13 maja sms na numer 72051 w godz. do godz. 20. Jego koszt to 2,46 zł z VAT. W treści sms-a przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać zaproszenie (treść sms-a: DE.KONCERT.odpowiedź). Nagrodę otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi, z którym skontaktujemy się telefonicznie.

Źródło: Dziennik Elbląski