Poniedziałek, 27 czerwca 2022. imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Jest praca. Elektryk, sprzedawca, fotograf
2014-05-19 16:35:48 (ost. akt: 2014-05-19 16:41:06)
PUP w Elblągu

PUP w Elblągu

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski


Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zachęca do przejrzenia aktualnych ofert zatrudnienia.
Tym razem zajęcie może znaleźć: młodszy specjalista ds. jakości, krojczy skór, operator węzła betoniarskiego, starszy referent, mechanik urządzeń chłodniczych, pracownik sekretariatu, operator koparki, tapicer meblowy, kierownik sekcji zamówień publicznych, cieśla szalunkowy, stolarz meblowy, zbrojarz-betoniarz, pilarz, operator okleiniarki płaszczyzn wąskich, elektryk, majster tapicerni, tapicer, kierownik produkcji, majster, lakiernik, przedstawiciel handlowy, dyspozytor radio-taxi (dla osób niepełnosprawnych), sprzedawca - cukiernik (praca w Krynicy Morskiej), kucharz (praca w Krynicy Morskiej), kelner (praca w Krynicy Morskiej), kierowca operator HDS, kierownik robót hydrotechnicznych, majster robót budowlanych, kierownik robót budowlanych, szwacz, sprzedawca/monter rolet okiennych, technik serwisu, kelner, lakiernik,

oraz

pracownik gospodarczy (dla osób niepełnosprawnych), konserwator, szwaczka, prasowaczka, kierowca autobusu, operator maszyn produkcyjnych, tapicer meblowy, sprzedawca, zaopatrzeniowiec, krojczy, tokarz w metalu, pracownik leśny, pracownik ochrony (dla osób niepełnosprawnych, praca w Krynicy Morskiej), nauczyciel języka niemieckiego, piekarz, rzeźnik, menedżer w dziale piekarnia/ciastkarnia, kierowca/pracownik ochrony fizycznej, monter konstrukcji stalowych hal przemysłowych, sprzedawca w branży mięsnej - kasjer, referent ds. obsługi biura makroregionu, majster budowlany/brygadzista, pracownik budowlany i przedstawiciel handlowy.
Z powyższych ofert mogą korzystać wszyscy poszukujący nowej pracy, niezależnie od tego, czy są zarejestrowani w PUP, czy też nie.

Do osób zarejestrowanych w PUP dodatkowo skierowanych jest jeszcze kilka ofert: fotograf, kierowca samochodu ciężarowego TIR, magazynier - sprzedawca, pracownik biurowy (1/4 etatu), pracownik gastronomii, prasowaczka, specjalista ds. promocji i reklamy, szwaczka i trener piłki nożnej - konserwator (dla osób niepełnosprawnych).
Oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: www.psz.praca.gov.pl. Osoby zainteresowane pracą za granicą powinny zajrzeć na strony: www.eures.praca.gov.pl lub www.eures.europa.eu.
gog

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Marysia #1714854 | 120.164.*.* 17 kwi 2015 02:44

  Jeżeli Cię kusi i tylko chciałbyś podjąć pracę to kolejne rozdziały naszego przewodnika po łódzkim rynku pracy, powinny Cię bardzo zainteresować i przydać się w procesie zatrudnienia i poszukiwania oferty praca dla nauczyciel niemieckiego praca Gdańsk. http://preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy -dla-nauczycieli-języka-niemieckiego . Jeżeli nie znasz języka niemiecki automatyczne stajesz przed wielką przeszkodą, którą musisz pokonać marząc o tej praca i znalezienia zatrudnienia. Naszą dobrą radą jest zapisanie się do szkoły i rozpocząć nauke języka tj niemiecki.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. # #1409005 | 82.177.*.* 3 cze 2014 08:07

  A dlaczego nie napiszą za ile na godzinę i na jakich warunkach boją się urazić pracodawcę. Czy też wychodzą z założenia że należy się cieszyć że ma się pracę a za ile to już nie istotne bo nie wypada pytać. Pognać tych darmozjadów z biur za pieniądze podatnika przechowalnię dla układowców na ich miejsca powstaną prywatne pośrednictwa którym faktycznie będzie zależało na znalezieniu miejsc pracy i odpowiednich warunkach bo inaczej się nie utrzymają na rynku

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. ap #1400667 | 87.205.*.* 22 maj 2014 16:37

  Zenada, urzedy pracy powinni zlikwidowac , a anglii sa prywatne agencje parcy ktore na pradwe szukaja ludziom praci pomagaja a tu same darmozjady siedza, tkwia w komunie jescze , biurokacja i tyle, zenada

  odpowiedz na ten komentarz