Rusza kolejny etap rozbudowy Ogrodów. Zmiany na parkingu

2014-05-27 21:45:29(ost. akt: 2014-05-27 21:55:31)
Tak mają wyglądać Ogrody po rozbudowie

Tak mają wyglądać Ogrody po rozbudowie

Autor zdjęcia: CH Ogrody

Od najbliższego poniedziałku (02.06) nastąpi zmiana organizacji ruchu związana z wjazdem na parking Centrum Handlowego Ogrody od ul. Ogólnej w Elblągu.
W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu rozbudowy Centrum Handlowego Ogrody, wjazd na parking od strony ul. Ogólnej zostanie zamknięty w najbliższy poniedziałek (2.06). Sam parking zostanie zmniejszony, a wjazd możliwy będzie od ul. Żyrardowskiej. Nieprzerwanie funkcjonować będzie parking zlokalizowany bezpośrednio przy hipermarkecie Carrefour z wjazdem od ul. Pułkownika Dąbka.

Już wkrótce otwarte zostaną dwa kolejne parkingi nad budowaną galerią handlową – parking na drugim i trzecim piętrze, łącznie na ponad 300 miejsc postojowych.

Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest w tym roku. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. Po zakończeniu inwestycji w CH Ogrody znajdzie się 130 lokali handlowych i usługowych, kino wielosalowe oraz około 1000 miejsc parkingowych na trzech poziomach.