Alleycat czyli rowerowe wyścigi po mieście


2014-06-24 09:33:50(ost. akt: 2014-07-10 16:01:18)
Zawody Alleycat cieszą się coraz większą popularnością

Zawody Alleycat cieszą się coraz większą popularnością

Autor zdjęcia: Anna Dawid


Do 26 czerwca można zapisać się na kolejną edycję Alleycata, czyli rowerowych wyścigów na orientację po Elblągu. Zawody odbędą się przyszły wtorek. Rowerzyści wystartują z Placu Słowiańskiego, będą mieli do pokonania około 20 kilometrów.
Zgłoszenia przyjmowane są w pokoju nr 5 Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego, który mieści się przy ulicy ul. Czerwonego Krzyża 2. Można je również przesłać mailem na adres: marek.kamm@umelblag.pl.


— W tytule wiadomości piszemy "Elbląski Alleycat" oraz imię, nazwisko i rok urodzenia. Można też podać pseudonim, który będzie umieszczony na szprychówce. Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie zwrotny mail od organizatora z nadanym numerem startowym — mówi Marek Kamm, elbląski oficer rowerowy, który organizuje zawody.Termin zapisów upływa 26 czerwca, o godzinie 8. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy z zapisanych i obecnych na starcie uczestników otrzyma mapę Elbląga z zaznaczonymi punktami kontrolnymi i pamiątkową szprychówkę.

Start na trasę 1 lipca 2014 r. o godzinie 18.30 z Placu Słowiańskiego. Zwycięzcą Alleycata zostanie ta osoba, która poprawnie opisze wszystkie punkty kontrolne i najszybciej przejedzie trasę wyścigu, a kartę kontrolną wręczy sędziemu do ręki na mecie w lokalu Tawerna Tortuga ul. Bulwar Zygmunta Augusta 1.

daw

 Źródło: Dziennik Elbląski