Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Dużo atrakcji, zabawa do drugiej w nocy. W sobotę Dni Wsi Rychnowy

2014-06-25 20:11:05 (ost. akt: 2014-06-25 19:17:50)
Przed rokiem humory uczestnikom festynu dopisywały

Przed rokiem humory uczestnikom festynu dopisywały

Autor zdjęcia: Karolina Krajewska

Już w sobotę mieszkańcy Rychnów (gmina Milejewo) i ich goście będą się bawili na festynie z okazji święta ich wsi. Będzie dużo atrakcji i zabawa do drugiej w nocy.

Dni Wsi Rychnowy rozpoczną się mszą świętą, o godz. 14.30, przed miejscową kapliczką Matki Boskiej (przy skrzyżowaniu dróg). Po jej zakończeniu, wszyscy przejdą na plac sportowy w pobliżu świetlicy wiejskiej. Tam rozegrany zostanie mecz w piłkę siatkową.

— Będzie grała drużyna wójta, złożona z pracowników Urzędu Gminy w Milejewie i drużyna mieszkańców naszej wsi — zapowiada Grażyna Polcyn, prezes Stowarzyszenia Rychnowy.


Ciekawie zapowiada się turniej rodzin. Walcząc m.in. na torze przeszkód rodziny będą rywalizowały o nagrodę główną: frytownicę. Dzieci, mamy i tatusiowie spróbują też swoich sił w przeciąganiu liny.


Wieczorem rozpocznie się zabawa taneczna. O godz. 18 na scenie pojawi się zespół Oni z Młynar.

— Oni naprawdę potrafią rozbawić ludzi — zapewnia Grażyna Polcyn. — A gwiazdą wieczoru będzie Tabor cygański, który wystąpi między godz. 22-23. 

Organizatorzy przewidują, że zabawa taneczna potrwa do drugiej w nocy. 
Członkinie Stowarzyszenia Rychnowy, jak co roku, będą na swoim stoisku kusiły pysznymi pierogami: ruskimi, z mięsem, z grzybami i z owocami.
kr Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB