środa, 6 lipca 2022. imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. Rzetelna dla Biznesu

2014-07-01 12:21:35 (ost. akt: 2014-07-01 12:24:10)

Autor zdjęcia: arch. Wójcik Fabryka Mebli

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o., jeden z producentów marki Meble Wójcik, otrzymała renomowane odznaczenie: Warmińsko-Mazurski Certyfikat Rzetelni dla Biznesu.

Wielka Gala „25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności” zgromadziła przedstawicieli świata biznesu i polityki. Swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych, organizacji biznesowych oraz Laureaci Projektu Rzetelni.
Podczas uroczystości w warszawskim hotelu Gromada Okęcie zostały wręczone również prestiżowe nagrody. Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. została uhonorowana Warmińsko-Mazurskim Certyfikatem Rzetelni dla Biznesu za „stworzenie silnej marki promującej Warmię i Mazury.”

Certyfikat ten ma dla nas duże znaczenie - mówi Piotr Wójcik, V-ce Prezes ds. Sprzedaży i Marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt. – Cieszymy się, że rzetelna, uczciwa praca oraz działania na rzecz regionu zostały docenione. To daje nam dodatkowe siły i motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy. – dodaje.

Certyfikat przyznawany jest w ramach programu Rzetelni, który ma na celu kreowanie i umacnianie rzetelnych działań w ramach czterech obszarów: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz ochrony zdrowia. Laureaci projektu to firmy i instytucje, które w codziennej działalności udowadniają, iż są podmiotami godnymi zaufania.

Celem Projektu „Rzetelni” jest kreowanie i umacnianie etycznych działań w czterech obszarach życia społecznego i gospodarczego: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz ochronie zdrowia. Nagrody przyznawane na podstawie obiektywnych kryteriów, zdobyte w sposób transparentny, według uznanych reguł i zasad są odzwierciedleniem wysokiej jakości produktu i usługi, a także pozwalają rzetelnym i uczciwym podmiotom poddać swoje dokonania kontroli i ocenie udowadniając,  że są partnerem godnym zaufania. 

Laureaci Projektu to podmioty, które przestrzegają zasad etycznych w swojej działalności, a terminowość i najwyższa  jakość usług to ich priorytet. Certyfikat Projektu „Rzetelni” to synonimem uczciwości, rzetelności i profesjonalizmu.
Ewelina Roguska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pracownik biura meble wojcik #1472963 | 46.205.*.* 30 sie 2014 11:05

    To wszystko jest na pokaż te nagrody dla meble wójcik to kpiną, to tylko układy gołębiowski przykłada komu dać bo będzie popijając drinki zarabiał

    odpowiedz na ten komentarz