Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Hurtownia zamknięta, ewakuacja pracowników. Sygnał o bombie

2014-08-14 16:26:40 (ost. akt: 2014-08-15 12:31:17)

Autor zdjęcia: Policja

Alarm bombowy w sieci sklepów Eurocash w całej Polsce, także w hurtowni w Elblągu. Według anonimowego zgłoszenia, jakie w czwartek (14.08) dotarło do centrali firmy, w jednym ze sklepów ma znajdować się ładunek wybuchowy.

- Tuż przed godz. 15 zostaliśmy powiadomieni przez kierownika elbląskiego sklepu sieci. Z maila, jaki otrzymał z centrali wynikało, że w sklepie może być bomba. Kierownictwo sklepu zadecydowało o ewakuacji pracowników. Na miejscu pracują policyjni pirotechnicy oraz psy służbowe. Na razie nie znaleziono niczego podejrzanego - poinformował nas Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

To kolejne w ostatnim czasie takie zgłoszenie. W drugiej połowie lipca elbląscy policjanci zostali powiadomieni, że bomba możne znajdować się w Urzędzie Skarbowym, Wojskowej Komendzie Uzupełnień i Prokuraturze Okręgowej. Przeszukali budynki, niczego podejrzanego nie znaleźli (więcej tutaj).

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Smrodek Miodek #1462216 | 46.204.*.* 16 sie 2014 00:57

    W jednym ze sklepów ma się znajdować ładunek wybuchowy czy się znajduje. W sklepie może być bomba czy jest bomba bo to jest istotna różnica. Jeżeli ma się znajdować lub może się znajdować to znaczy, że się jeszcze nie znajduje i po co szukać czegoś czego nie ma jeszcze. Należy obstawić sklep i pilnować żeby ktoś w nim nie podłożył bomby !!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)