Strażacy z Krzewska z sukcesem w Szczytnie

2014-09-22 19:50:11(ost. akt: 2014-09-22 17:55:12)

Autor zdjęcia: OSP Krzewsk

W sobotę teren stadionu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie bezapelacyjnie był jednym z najbezpieczniejszych miejsc na Warmii i Mazurach, albowiem w rywalizacji o miano najlepszych w zawodach sportowo-pożarniczych stanęły naprzeciw siebie reprezentacje czołowych OSP z naszego województwa.
Zaszczytu reprezentowania powiatu elbląskiego po raz kolejny dostąpili druhowie z naszej jednostki (Krzewsk – red.) oraz dziewczyny z OSP Zwierzno. Po zaciętej rywalizacji i prowadzeniu (!) po sztafecie ostatecznie zajęliśmy fantastyczną 3 lokatę (na 20 drużyn). Gratulujemy całej drużynie i wyrażamy ogromną radość z faktu, iż czas poświęcany na ciężkie treningi nie idzie na marne.

Liczymy na to, że swoją postawą po raz kolejny udowodniliśmy iż jesteśmy dobrze wyszkoleni by pełnić naszą misję i zasługujemy na porządne narzędzia do ratowania życia ludzkiego i władze lokalne przychylą się do naszego wniosku o wymianę wiekowego samochodu pożarniczego na podwoziu Stara 244 pamiętającego początki lat 80 ubiegłego stulecia.
Ochotnicza Straż Pożarna w Krzewsku


Źródło: Artykuł internauty