Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

20-lecie IV LO. Szereg atrakcji na jubileusz

2014-09-29 10:52:50 (ost. akt: 2014-09-29 10:58:05)

Autor zdjęcia: nadesłane/archiwum szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. Placówka zaprasza wszystkich do świętowania jubileuszu. — Przygotowaliśmy szereg atrakcji — zapowiada dyrektor szkoły Sylwester Stanicki.

Świętowanie rozpocznie się 10 października 2014 r. w parafii Wszystkich Świętych przy ul. Agrykola 7 o godz. 10, gdzie odbędzie się msza św. w intencji szkoły.
— Uroczysta gala, którą uświetni występ chóru Cantata, zaplanowana została na godz. 11 w auli IV LO przy ul. Sienkiewicza 4. Potem nasi absolwenci będą mieli możliwość spotkania się ze swoimi nauczycielami na poczęstunku — informuje dyrektor szkoły Sylwester Stanicki.— Serdecznie zapraszamy wszystkich byłych i obecnych pracowników szkoły, przyjaciół i sympatyków oraz absolwentów.

W kolejnych miesiącach szkoła zaplanowała następne przedsięwzięcia. Już 13 listopada 2014 r. czeka nas jubileuszowa V edycja festiwalu Żaba, na który zaprasza utalentowaną aktorsko i muzycznie młodzież z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga i okolic (więcej informacji na stronie internetowej szkoły). Odbędzie się także halowy turniej piłki nożnej absolwentów oraz turniej piłki siatkowej w listopadzie, a wiosną Manufaktura, czyli Festiwal Gier Planszowych oraz miejski rajd rowerowy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB