Grudniowe Pączki na rowerze

2014-12-11 16:10:00(ost. akt: 2014-12-11 16:07:33)

Autor zdjęcia: archiwum Marka Kamma

Elbląscy rowerzyści już po raz dziewiąty wybiorą się na Grudniowe Pączki, czyli wycieczkę do cukierni w Nowym Stawie. Start w niedzielę (14 grudnia), z Placu Słowiańskiego o godz.8.
— Oddamy się wspólnemu jedzeniu pączków i ciastek, co niewątpliwie będzie sprzyjało pogłębieniu integracji elbląskiego środowiska rowerowego. Udowodnimy też niedowiarkom, że jazda w niezbyt kojarzącym się z rowerem miesiącu, jakim jest grudzień, jest możliwa i co ważne sprawia dużą frajdę — zapowiada Marek Kamm, inicjator wydarzenia. Trasa wynosi około 70 km, tempo jazdy około 20 km na godzinę. Powrót do Elbląga planowany jest o godz. 15.

— Zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie, ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w imprezie jest bezpłatny — mówi Kamm.

Przewidywane są krótkie przerwy na jedzenie oraz zdjęcia. Długa przerwa będzie w Nowym Stawie. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe: dętkę, łatki, pompkę, klucze. Proszę także pamiętać o pieniądzach na łakocie, gdyż sponsorów brak. Każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru.
— Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę. Jedziemy bez względu na pogodę — mówi Kamm.



Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 1962 #1606544 | 83.25.*.* 13 gru 2014 07:23

    W tym roku na trasie śniegu niestety nie będzie :-)

    odpowiedz na ten komentarz