Piątek, 1 lipca 2022. imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Pasłęku. O jeden mandat powalczy troje kandydatów

2015-02-17 11:20:41 (ost. akt: 2015-02-17 13:01:22)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Janina Rapacka, Krzysztof Kopański i Henryk Wiesław Kilian - to nazwiska kandydatów zgłoszonych do wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Pasłęku.

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Pasłęka zostały zarządzone po tym, jak z mandatu radnego zrezygnował Mirosław Stefanowicz. Ten wygrał w listopadzie ubiegłego roku wybory do rady w okręgu nr 9. Kto go zastąpi w radzie? To rozstrzygnie się 29 marca, na kiedy zostały wyznaczone wybory uzupełniające. Nazwiska kandydatów do Miejskiej Komisji Wyborczej w Pasłęku można zgłaszać jeszcze dzisiaj (17.02).

Na razie zgłoszono nazwiska trzech kandydatów. Są to: Janina Rapacka, Krzysztof Kopański i Henryk Wiesław Kilian.

29 marca głosować będzie można od godz. 7 do godz. 21. Lokal wyborczy będzie znajdował się w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sprzymierzonych 9. Okręg nr 9 w Pasłęku obejmuje ulice: Buczka, Chopina, Stefana Czarnieckiego, Długa, Elbląska, Generała Władysława Andersa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lanca, Lwowska, Nowowiejskiego, Paderewskiego, Rataja, Sprzymierzonych, Sybiraków, Topolowa, Traugutta, Widokowa, Wileńska, Wiosenna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego.