Trzecie miejsce uczennic z Pasłęka w konkursie "Jak radzić sobie z powodzią?"

2015-02-23 11:08:11(ost. akt: 2015-02-23 11:17:45)
Laureaci konkursu

Laureaci konkursu

Autor zdjęcia: RZGW w Gdańsku

Zuzanna Wilk i Teresa Kiwit, uczennice Zespołu Szkół Powszechnych w Pasłęku, zajęły trzecie miejsce w konkursie plastycznym dla gimnazjów pod tytułem "Jak sobie radzić z powodzią?".
Konkurs, ogłoszony przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, był częścią kampanii edukacyjno-informacyjnej w ramach projektu Kompleksowe Zabezpieczenie Przeciwpowodziowe Żuław - Etap I. Organizatorzy zaprosili do niego uczniów z gimnazjów z terenu Żuław. Do konkursu przedstawiono osiem prac z sześciu szkół.

— Makiety zostały wykonane przy użyciu różnorodnych materiałów m.in. styropianu, kartonu, gipsu i silikonu. W ocenie prac brano pod uwag? walory plastyczne oraz zawartość informacyjną, która powinna poszerzać wiedzę z zakresu ochrony przeciwpowodziowej — informują organizatorzy.

12-osobowa komisja konkursowa wybrała trzy prace zwycięskie. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła praca przygotowana przez zespół w składzie: Katarzyna Kaźmierak, Kinga Piotrowska, Jakub Stachura z Zespołu Szkół w Cedrach Małych. Drugie miejsce: Sabina Jurkowska, Laura Zygnerska, Wiktoria Czapiewska, Kacper Modrzejewski i Tymon Samagalski z Zespołu Szkół nr 1 Gimnazjum Sportowe w Nowym Dworze Gdańskim. Trzecie miejsce wywalczyły dwie uczennice Zespołu Szkół Powszechnych w Pasłęku: Zuzanna Wilk i Teresa Kiwit.


Praca uczennic z Pasłęka
Fot. RZGW w Elblągu


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kiki #1673222 | 31.6.*.* 23 lut 2015 20:03

    Pani Teresa Kiwit to nauczycielka.Chyba że się mylę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz