Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Spotkajmy się na pikniku w Nadbrzeżu

2015-05-02 10:00:00 (ost. akt: 2015-05-01 08:27:06)

Autor zdjęcia: Karolina Krajewska

Już za tydzień (9.05) w Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu odbędzie się piknik rodzinny.

Na uczestników oprócz gier i zabaw na świeżym powietrzu czekają spływ kajakowy Zalewem Wiślanym (godz. 10-12) oraz zawody kajakowe (godz.14-15). Na zakończenie pikniku o godz. 15 wystąpi zespół szantowy.

Stanica nad Zalewem Wiślanym w ubiegłym roku przeszła remont. Teraz oprócz bosmanki, budynków sanitarnych, nowego pomostu z rampą slipową, znajdziemy tam również domki letniskowe, wiaty rekreacyjne i plac zabaw dla dzieci. To miejsce do weekendowego wypoczynku wielu elblążan.

Stanica dysponuje bogatym i zróżnicowanym sprzętem pływającym, w tym jachtami, kajakami, zestawami do windsurfingu i kitesurfingu. W obiekcie można organizować spływy i szkolenia żeglarskie, kajakowe oraz bojerowe. Zaplanowano również otwarcie szkółki żeglarskiej dla dzieci i młodzieży.

W Sezonowym Schronisku Młodzieżowym w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kamionku Wielkim można skorzystać z czterech pokoi 3-osobowych, pokoju dziennego z TV, kuchni, wc, łazienki i WiFi. Istnieje możliwość zamówienia całodobowego wyżywienia w formie cateringowej. Wokół panują świetne warunki do uprawiania biegów terenowych.
oprac. daw

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB