Wtorek, 28 września 2021. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Suchaczańska Noc Świętojańska nad Zalewem

2015-06-24 09:03:40 (ost. akt: 2015-06-25 09:06:25)

Autor zdjęcia: Sylwester M. Jarkiewicz

Na suchaczńskiej plaży już po raz czwarty odbędzie się Noc Świętojańska. Tym razem na nowo zaaranżowanej plaży nad Zalewem Wiślanym.

Zanim Arena rozpocznie swoje koncerty w Suchaczu, generalną próbą funkcjonowania plaży w nowej odsłonie będzie "Suchaczańska Noc Świętojańska". Program imprezy zaplanowano jako festyn dla wszystkich chętnych do dobrej zabawy. Rozpoczną ją zabawy dla dzieci pn. "Na dobry początek lata". Z konkursami, sportową rywalizacją dla różnych grup wiekowych i oczywiście pamiątkowymi nagrodami. Potem odbędą się poszukiwania kwiatu paproci, a następnie konkurs na najpiękniejszy świętojankowy wianek - także z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Atrakcji będzie znacznie więcej. Podczas trwania całej imprezy odbywać się będzie tematyczny konkurs fotograficzny dla wszystkich posiadaczy specjalistycznych aparatów i tych w telefonach komórkowych. Zabawą dla wszystkich będzie zapewne "Dyskoteka nad Zalewem". Rozpocznie się ok. 23.00, a poprowadzi ją zawodowy DJ. Już dziś mówi się, że ... będzie się działo. Warto więc przyjechać do Suchacza i wspólnie spędzić tę wyjątkową noc. Na miejscu będzie mała gastronomia z napojami, pierogami, kiełbaskami itp.

Organizatorami "Suchaczańskiej Nocy nad Zalewem" są: Stowarzyszenie Suchacz TAKA Wieś, Sołectwo Suchacz, a partnerami: świetlica wiejska, Koło Gospodyń Wiejskich, firma Arena oraz Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu.

Sylwester M. Jarkiewicz

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Suchacz

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosc #1762671 | 83.8.*.* 25 cze 2015 16:36

    czym się tak ekscytujecie

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Sylwester M. Jarkiewicz #1762283 25 cze 2015 06:32

    Zdjęcie plaży dodane przez redakcję Dziennika jest mocno nieaktualne! W tej chwili plaża w Suchaczu wygląda zupełnie inaczej.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz