Pobił sąsiada pałką do utraty przytomności. Bo powiedział, że jego bydło niszczy rzepak

2015-07-13 10:40:14(ost. akt: 2015-07-13 10:48:42)

Autor zdjęcia: arch. KMP w Elblągu

W Żółwińcu zatrzymano mężczyznę pod zarzutem pobicia sąsiadów. Jak mówią świadkowie, sprawca bił mężczyzn drewnianą pałką i groził, że użyje maczety. Syn pobitego wcześniej zwrócił uwagę ojcu podejrzanego, że jego bydło niszczy rzepak.
W Żółwińcu policjanci interweniowali w sobotę około godziny 14. Dzwonił 32-letni pokrzywdzony, który widział jak sprawca bije jego ojca.
— Według relacji świadków i samych pobitych, napastnik podjechał samochodem pod dom rodzinny mężczyzn. Wyjął z bagażnika drewnianą pałkę i zaczął nią okładać swoje ofiary. Bił po nogach i głowie. 56-letni ojciec zgłaszającego ma pęknięte kości oczodołu i na chwile stracił przytomność, a jego syn doznał licznych stłuczeń. Na koniec groził im śmiercią trzymając w ręku maczetę i uszkodził ich samochód, wybijając pałką szybę — informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblągu.

Na miejscu policjanci zatrzymali agresywnego 28-latka i zabezpieczyli narzędzia przestępstwa. Łukasz K. trafił do policyjnej celi. Nie przyznał się do pobicia, a jedynie do uszkodzenia samochodu. Wcześniej nie był karany. 56-latek przebywa w szpitalu. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olo #1775353 | 178.183.*.* 14 lip 2015 08:13

    powinni mu ta pałe w dupe wsadzic

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)