Niedziela, 5 grudnia 2021. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Konkursowa gala Elbląskiego Klastra Turystycznego

2015-09-23 13:55:59 (ost. akt: 2015-09-23 14:02:15)
Konkurs fotograficzny "W roli głównej Elbląg" skierowany był do osób amatorsko zajmujących się fotografią

Konkurs fotograficzny "W roli głównej Elbląg" skierowany był do osób amatorsko zajmujących się fotografią

Autor zdjęcia: arch. UM w Elblągu

Aleksandra Szymańska, nasza redakcyjna koleżanka, zdobyła Grand Prix w konkursie fotograficznym "W roli głównej Elbląg". W czwartek (24.09) o godz. 19. w Galerii Elbląskiej znajdującej się w Hotelu Arbiter, podczas uroczystej gali, przedstawiciele Elbląskiego Klastra Turystycznego, który był organizatorem konkursu, wręczą nagrody.

W programie uroczystości: wystawa zdjęć laureatów, koncert uczniów szkoły muzycznej, lampka szampana. Zdjęcia znalazły się także w albumie wydanym przez klaster. Będzie on m.in. promował Elbląg na zagranicznych spotkaniach i konferencjach, w których uczestniczą jego przedstawiciele.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach tematycznych: Elbląg - okolice historyczno-kulturowo-przyrodnicze, Elbląg - okolice i infrastruktura, oraz Elbląg - okolice alternatywne i nieznane.

Główna nagroda w konkursie powędrowała do naszej koleżanki. Wykonane przez nią zdjęcie przedstawia panoramę Elbląga z Gęsiej Góry. Ola jest również laureatką pierwszego miejsca w tym samym konkursie w kategorii "Elbląg i okolice przyrodnicze" za zdjęcie Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB