Wtorek, 17 maja 2022. Imieniny Brunony, Sławomira, Wery

Co łączy tego psa i kota?

2015-11-02 08:10:00 (ost. akt: 2015-11-02 08:18:43)
Denver i Kaśka

Denver i Kaśka

Autor zdjęcia: Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Oba zwierzaki w ubiegłym tygodniu trafiły do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Elblągu. Kot został znaleziony na ul. Czerniakowski, a pies przywiązany do klamki mieszkania.

Historię kota Kaśki oraz biszkoptowego labradora o imieniu Denver pracownicy schroniska dla bezdomnych zwierząt opisali na swoim koncie na portalu Facebook (tutaj).

Kaśka trafiła do schroniska 26 października z ul. Czerniakowskiej.
— Powiedziano nam, że młodzi ludzie wyprowadzili się ze swojego mieszkania zostawiając kotkę na podwórku... — piszą pracownicy schroniska i dodają. — Kaśka to dorosła, ale młoda kotka o pięknym umaszczeniu. Jest oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi. Czy rzeczywiście została porzucona, czy może jednak ktoś jej szuka?

Dwa dni później do schroniska trafił Denver. Znaleziono go przywiązanego do klamki własnego mieszkania.
— I jesteśmy teraz w kropce - nie wiemy, czy właściciel porzucił Denvera, czy może jednak sytuacja wygląda inaczej niż nam przedstawiono i właściciel zgłosi się po swojego psa — piszą pracownicy schroniska. — Oczywiście wolelibyśmy, by właściciel odnalazł się, zgłosił po psa i podał nam jakieś logiczne wytłumaczenie swojego postępowania, ale jeśli tak się nie stanie, po 14 dniach Denver będzie czekał na adopcję.

Denver jest dorosłym, dobrze odżywionym psem. Jak dotąd zachowuje się łagodnie i przyjaźnie. Ze schroniskiem skontaktowała się osoba, która zna Denvera i jego właściciela.
— Powiedziała nam, jak pies ma na imię oraz że ma około 6 lat. Według niej Denver to spokojny, łagodny i bezproblemowy pies — kończą swój post pracownicy schroniska.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB