Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Klasa okręgowa, grupa 2. Tęcza samodzielnym liderem

2015-11-01 11:15:00 (ost. akt: 2015-11-01 11:19:48)

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W minionej kolejce doszło do spotkania na szczycie. Prowadząca w tabeli Tęcza Miłomłyn podejmowała na własnym boisku dotychczasowego wicelidera GSZS Delfin Rybno i po zaciętym pojedynku, stojącym na dobrym poziomie zwyciężyła 4:2

— Goście, mimo że przegrali różnicą dwóch goli, byli równorzędnym przeciwnikiem - ocenia prezes Tęczy, Leszek Piekut. - Wszystkie gole zdobyliśmy po szybkich kontrach. Nasza wygrana mogła być okazalsza, ale Michał Kraszewski z dwóch metrów strzelił obok słupka - dodaje.

Sporą niespodzianką tej kolejki był tylko remis, mającego aspiracje na awans Startu Nidzica z przedostatnim w tabeli Grunwaldem Gierzwałd 1:1. Odnotować też należy sukces i to w dodatku na boisku rywala, beniaminka Żurawia Godkowo z Fortuną Gągławki 2:1, a zwycięskiego gola dla swojego zespołu w 90 min. zdobył Kaleta.

• Warmia Olsztyn — Radomniak Radomno 2:0 (1:0)
1:0 — Hernik (21), 2:0 — Dobroński (78)
• Ewingi Zalewo — Syrena Młynary 4:2 (2:1)
1:0 — Kamiński (8), 1:1 — Matulewicz (18), 2:1 — Kamiński (33), 3:1— Świerszcz (52), 4:1 — Frygier (70), 4:2 — Rosenau (83)
• GKS Gietrzwałd-Uniszewo — GKS Stawiguda 1:2 (1:2)
1:0 — Golksw (12), 1:1 — Jagielski (23), 1:2 — Ślimak (45)
• Start Nidzica — Grunwald Gierzwałd 1:1 (0:1)
0:1 — Kołakowski (16), 1:1 — Budziński (51)
• Kormoran Zwierzewo — Wel Lidzbark Welski 2:1 (1:0)
1:0, 2:0 — Miłkowski (20,74), 2:1 — Kalisz (88)
• Fortuna Gągławki — Żuraw Godkowo 1:2 (1:0)
1:0 — Oleśkiewicz (6), 1:1 — Huk (77), 1:2 — Kaleta (90)
• Tęcza Miłomłyn — GSZS Delfin Rybno 4:2 (3:2)
1:0 — Mazik (8), 1:1 — Konicz (9), 2:1, 3:1 — Łukasiak 10,14), 3:2 — Jabłonowski (30), 4:2 — Kiljański (75)
• Polonia Iłowo — Czarni Rudzienice 3:3 (2:1 )
0:1 — Karkut (8 karny), 1:1 — Browarek (11), 2:1 — Pieckowski (22), 2:2 — Karkut (77), 2:3 — Szpatkiewicz (88), 2:4 , 3:4 — Traśko (89, 90+2 samob)

GRUPA 2
1. Tęcza 32 34:17
2. Start 30 35:18
3. Delfin 29 38:31
4. Kormoran 26 42:31
5. Stawiguda 26 29:21
6. Radomniak 26 29:21
7. Źuraw 24 24:20
8. Fortuna 24 29:30
9. Warmia 23 27:23
10. Czarni 18 13:20
11. Syrena 16 16:28
12. Ewingi 15 36:36
13. Wel 14 25:31
14. Polonia 13 20:32
15. Grunwald 11 23:38
16. Gietrzwałd 8 23:49

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB