środa, 6 lipca 2022. imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Piłkarze z Drulit najlepsi. Nagrody i podziękowania za udział w lidze gminnej

2015-11-27 13:02:19 (ost. akt: 2015-11-27 13:25:32)

Autor zdjęcia: Urząd Miejski w Pasłęku

Cztery drużyny uczestniczyły w lidze piłkarskiej gminy Pasłęk. Najlepszy okazał się zespół z Drulit. W piątek (27.11) podczas sesji Rady Miejskiej w Pasłęku wręczono nagrody oraz podziękowania uczestnikom ligi.

Podczas piątkowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowki i radny Marek Łachmański wręczyli nagrody i podziękowania drużynom, które uczestniczyły w tegorocznych rozgrywkach w ramach „Ligi Piłki Nożnej Gminy Pasłęk 2015”. Mecze odbywały się na terenie gminy od czerwca do sierpnia i brały w nich udział cztery zespoły: Zielonka Pasłęcka, Rogajny, Marzewo, Drulity.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Drulit. Nagrodę, kurtki przeciwdeszczowe, w imieniu drużyny odebrali Dawid Balewski i Kacper Jaroszewski. Drugie miejsce zajął zespół z Marzewa, który otrzymał dwie piłki i rękawice bramkarskie. Trzecie miejsce wywalczyła grupa z Rogajn i otrzymała 1 piłkę.

Podczas sesji podziękowano również Piotrowi Borysiewiczowi, który przez cały czas trwania rozgrywek czuwał nad ich prawidłowym przebiegiem.