Wtorek, 24 maja 2022. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Premiera Mayday w elbląskim teatrze. Mamy dla Was zaproszenia

2016-02-08 08:20:00 (ost. akt: 2016-02-08 08:27:18)

Autor zdjęcia: Teatr im. A. Sewruka

Uznawana za jedną z najlepszych współczesnych komedii. „Mayday” to legendarna już farsa Raya Cooneya, grana niezliczone ilości razy na całym świecie od ponad trzydziestu lat. W najbliższy piątek (12.02) odbędzie się premiera w Teatrze im. A. Sewruka w Elblagu.

„Mayday” niezmiennie wywołuje salwy śmiechu i bawi do łez wszędzie tam, gdzie się pojawi. W Polsce wystawiana od 1992 roku, reżyserii podejmowali się m.in. Wojciech Pokora czy Krystyna Janda. Teraz na deskach Teatru im. Aleksandra Sewruka w reżyserii Marcina Sławińskiego. Premiera odbędzie się w najbliższy piątek, a my mamy dla Czytelników dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

„Mayday” to komedia omyłek, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i ciętego żaru. Bohaterem jest John Smith, londyński taksówkarz i bigamista, który wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch nieświadomych tego kobiet. Do czasu. Niespodziewany wypadek sprowadza na niego zainteresowanie policji. By ukryć prawdę wpada w komiczną spiralę kłamstw, z której wydawałoby się nie ma wyjścia. Czy rzeczywiście? O tym przekonamy się już 12 lutego. To pierwsza premiera w tym roku, w którym Teatr im. A. Sewruka świętuje 40-lecie istnienia.

Jak zdobyć podwójne zaproszenie na tę premierę? Należy wysłać sms pod nr 71160 i napisać w nim dlaczego warto chodzić do teatru - treść sms to de.te.odpowiedź. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Na sms-y czekamy do najbliższej środy (10.02) do godz. 22. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Zaproszenia trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Obsada: Aleksandra Wojtysiak, Anna Suchowiecka, Artur Hauke, Marcin Tomasik, Jacek Gudejko, Mariusz Michalski, Lesław Ostaszkiewicz, Piotr Szejn.
opr. AKT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB