Klienci Ogrodów wybrali miss. Triumf Judyty Nowaczyk [zdjecia, film]

2016-03-05 21:35:28(ost. akt: 2016-03-06 10:10:17)
Od lewej: Maja Płatek, Judyta Nowaczyk i Kinga Fidura

Od lewej: Maja Płatek, Judyta Nowaczyk i Kinga Fidura

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Judyta Nowaczyk zdobyła w sobotę tytuł Miss Centrum Handlowego Ogrody. To był przedsmak tego, co czeka nas 2 kwietnia, kiedy w elbląskim teatrze odbędzie się finałowa gala wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2016 r. Zobacz film!
Trwają przygotowania do wielkiego finału wyborów Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2016, który odbędzie się 2 kwietnia w Teatrze im. A. Sewruka. O tytuły najpiękniejszych powalczy w sumie 20 kandydatek: 10 w kategorii dorosłych oraz 10 w kategorii nastolatek.

W sobotę (05.03) kandydatki z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zaprezentowały się w Centrum Handlowym Ogrody. Także klienci Ogrodów mogli wybrać swoją miss i przyznali tytuł Miss CH Ogrody Judycie Nowaczyk. I vicemiss została Kinga Fidura, a II vicemiss Maja Płatek.
— Dzisiaj mamy taki przedsmak tego, co się będzie działo 2 kwietnia. Dziewczyny nabierają doświadczenia, oswajają się ze sceną, co mam nadzieję zaprocentuje za miesiąc podczas gali finałowej — podsumował Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider, która jest organizatorem elbląskiego konkursu piękności.

Swoją miss wybierają również Czytelnicy Dziennika Elbląskiego - więcej informacji tutaj

Judyta Nowaczyk i Adam Brinkiewicz