środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

W środę targi pracy. Szansa dla bezrobotnych z Elbląga i okolic

2016-04-05 17:30:44 (ost. akt: 2016-04-05 16:34:58)
Na targach swoją ofertę zaprezentuje blisko dziewięćdziesięciu pracodawców

Na targach swoją ofertę zaprezentuje blisko dziewięćdziesięciu pracodawców

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Przed nami 19. edycja Elbląskich Targów Pracy i Edukacji. W środę (6 kwietnia) od godz. 9 w hali widowiskowo-sportowej przy Alei Grunwaldzkiej 135 będą czekały dziesiątki nowych ofert pracy.

Odbywające się co roku targi są okazją dla bezrobotnych z Elbląga i powiatu elbląskiego na znalezienie pracy. Pracodawcy (do wczoraj swój udział potwierdziło 88) przedstawią oferty pracy dla pracowników biurowych i nauczycieli. Zaprezentowane zostaną również oferty min. z branży budowlanej, stolarskiej, mechanicznej, ubezpieczeniowej, a także przetwórstwa mięsnego.
— Bogatą ofertę zatrudnienia przedstawią agencje zatrudnienia z naszego miasta, agencje pracy z Polski, jednostki szkoleniowe, szkoły wyższe czy organizacje pozarządowe — wylicza Katarzyna Piasecka z PUP w Elblągu.

Obecność na targach zgłosiły również instytucje kierujące swoje działania do grupy osób niepełnosprawnych oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość. Znajdzie się także coś dla osób zainteresowanych służbą w wojsku: tu informacji udzielać będzie Wojskowa Komenda Uzupełnień. Nie zabraknie także ofert pracy za granicą, a na chętnych będą także czekały indywidualne konsultacje doradcy zawodowego i psychologa.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu szczegółowo o Targach Pracy informuje także na stronie elblag.up.gov.pl.
as


Źródło: Dziennik Elbląski