środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Ratusz szuka do pracy w informacji turystycznej

2016-04-06 15:16:30 (ost. akt: 2016-04-06 15:20:08)
Punkt Informacji Turystycznej znajduje się w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25

Punkt Informacji Turystycznej znajduje się w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Urząd Miejski w Elblągu szuka osób zainteresowanych pracą w Punktach Informacji Turystycznej. Wymagania to: trzeba być osobą komunikatywną, biegle znać język angielski lub niemiecki, a pasją powinna być turystyka. Trzeba także posiadać wiedzę na temat Elbląga i okolic.

— Praca polega na bezpośrednim kontakcie z turystami z kraju i zagranicy, odpowiadaniu na pytania klienta, informowaniu, konsultowaniu oraz doradzaniu w wyborze oferty turystycznej. Niezbędna jest znajomość języków obcych, umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z klientami oraz podmiotami działającymi nie tylko w turystyce. Obecnie poszukujemy pracowników, którzy zatrudnieni będą na umowę zlecenie do pracy w systemie 7-dniowym, zmianowym, na okres od maja do września 2016 r. — informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Osoby zainteresowane mają czas do 14 kwietnia, żeby się zgłosić. Mają przesłać swoje CV na adres mailowy ielblag@umelblag.pl.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. T.S. #1973952 | 78.88.*.* 11 kwi 2016 18:14

    Ta wizualizacja to kompletna bzdura i science-fiction,ponieważ tam będzie musiała być śluza gdyż nie można bezpośrednio połączyć wody słonej ze słodką od strony zalewu, w związku z wymogami ekologicznymi.

    odpowiedz na ten komentarz