Piątek, 24 marca 2023. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących zaprasza na drzwi otwarte

2016-04-17 19:15:05 (ost. akt: 2016-04-17 19:17:00)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Zespół Szkół Ekonomicznych I Ogólnokształcących w Elblągu zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się dnia 21 kwietnia 2016 roku o godzinie 12.30 w budynku szkoły przy ulicy Bema 50.

Każdy kto odwiedzi mury naszej szkoły, będzie miał okazję bliżej zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, ale przede wszystkim przekonać się jaka atmosfera panuje w naszej placówce, spotkać się i porozmawiać z nauczycielami, oraz ze starszymi kolegami. Odpowiemy Wam na pytanie: Czy warto? I dlaczego warto podjąć naukę właśnie w ZSEiO?

Podczas Drzwi Otwartych w ZSEiO otrzymacie pełen pakiet informacji o profilach w Technikum Ekonomicznym i w V Liceum Ogólnokształcącym.
Startujemy w auli szkolnej, gdzie powita Was Pan Dyrektor Jerzy Kawiecki oraz Wasi starsi koledzy z krótkim programem artystycznym. W dalszej części będziecie mieć okazję na spokojny spacer po szkole i uczestnictwo w specjalnie przygotowanym dla Was programie.

Tak, więc Gimnazjalisto!
• przyjdź
• obejrzyj
• posłuchaj
• zapytaj
• podejmij decyzję i zostań z nami !!!

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową http://www.elblag.edu.pl/ i facebooka https://pl-pl.facebook.com/ZSEiOwEg

Źródło: Artykuł internauty