Przedszkolaki zaśpiewały po raz trzeci [zdjęcia]

2016-04-24 12:03:02(ost. akt: 2016-04-24 11:14:43)

Autor zdjęcia: nadesłane/Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu

Dzieci z sześciu przedszkoli wzięły udział w zorganizowanym po raz trzeci Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej, który odbył się w piątek (22.04) w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu.
Na scenie wystąpiły zespoły z przedszkoli nr 3, 6, 14, 18, 19 i 23. Głównym założeniem imprezy była integracja środowiska lokalnego i popularyzacja piosenki przedszkolnej.
— Uczestnicy prezentowali piosenki, również w języku angielskim, z repertuaru dziecięcego o dowolnej tematyce. Mali artyści śpiewali z wielkim zapałem, zachwycali strojem i choreografią. Wspaniałe występy, uśmiech na twarzach oraz wspólna zabawa stworzyły wiosenny i bardzo radosny klimat imprezy. Wszystkie dzieci biorące udział w przeglądzie oraz ich opiekunowie otrzymali dyplomy, słodycze i drobne upominki — informuje Beata Mazurowska, rzecznik prasowy SP nr 14 w Elblągu.

Przegląd był wydarzeniem muzycznym, na którym przedszkolaki mogły zaprezentować wokalne umiejętności przed szerszą publicznością, przełamać strach przed występami publicznymi, ale przede wszystkim dobrze się bawić.
— Gorąco dziękujemy małym wykonawcom, a rodzicom i opiekunom gratulujemy zdolnych dzieci i życzymy wielu udanych prezentacji. Do zobaczenia w przyszłym roku! — podsumowuje Beata Mazurowska, która razem z nauczycielkami Marią Michałek i Beatą Kuczuro-Waszak były koordynatorkami tej imprezy.