środa, 29 czerwca 2022. imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

#Wszystko gra we Wtorkowym Kinie dla Dorosłych

2016-05-23 17:28:11 (ost. akt: 2016-05-23 17:48:26)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Wszystkich stałych bywalców i tych, którzy chcieliby sprawdzić, czy Wtorkowe Kino Dla Dorosłych jest dla nich Kino Światowid zaprasza 24 maja na projekcję musicalu „#Wszystko gra”.

Wtorkowe Kino Dla Dorosłych to cykl, który powstał z myślą o starszych widzach. To wtedy Kino Światowid proponuje filmy polskie lub z dubbingiem czy z lektorem. Cena biletu pozostaje niezmienna, to znaczy, że widzowie zapłacą tylko 10 zł za wstęp na seans filmowy.

Na najbliższym spotkaniu – 24 maja o godz. 12 – wyświetlony zostanie pełen pozytywnej energii musical „#Wszystko gra”. To film o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia.

W rolach głównych zobaczymy: Stanisławę Celińską, Kingę Preis i Elizę Rycembel. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Wszystko to w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love. Nowy blask tych przebojów podkreślą najlepsi tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.

Wtorkowe Kino Dla Dorosłych we wtorek, 24 maja o godz. 12.00 w Sali Kameralnej Kina Światowid. Cena biletu: 10 zł.

Źródło: Dziennik Elbląski