Sobota, 19 czerwca 2021. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

W niedzielę III Rowerowy Zawrót Głowy. Rajd i parada w strojach retro

2016-05-27 09:54:44 (ost. akt: 2016-06-04 21:46:01)
Wycieczka z przewodnikiem PTTK Leszkiem Marcinkowskim podczas II Rowerowego Zawrotu Głowy

Wycieczka z przewodnikiem PTTK Leszkiem Marcinkowskim podczas II Rowerowego Zawrotu Głowy

Autor zdjęcia: Anna Dawid

Sympatyków turystyki rowerowej, zakochanych w żuławskim krajobrazie i spuściźnie mennonitów Stowarzyszenie IWA zaprasza 5 czerwca do Władysławowa na III Rowerowy Zawrót Głowy.

— Szczególnie miło będzie nam gościć mieszkańców Gminy Elbląg, Gronowo Elbląskie i Markusy, w tym zaprzyjaźnione stowarzyszenia, rady sołeckie, zarządy osiedli oraz sympatyków rodzinnej turystyki rowerowej po malowniczych Żuławach — informują organizatorzy.

Impreza rozpocznie się o godz. o 14.30 rodzinnym rajdem rowerowym "Wzdłuż wierzb i kanałów". Na godz. 16 zaplanowano powitanie gości i paradę rowerzystów w strojach retro, następnie degustację zupy regionalnej i godzinny minirajd przełajowy.

— Nie zabraknie gier i zmagań na świeżym powietrzu: szusowanie po trawie, toczenie kółka, rzut podkową oraz quizy rowerowe- przewidujemy puchary i nagrody! Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w konkursie "Gmina na dwóch kółkach", w którym poprzez scenkę teatralną lub duży kolaż można będzie wśród zgromadzonych promować lokalną turystykę rowerową — informują organizatorzy.

Impreza potrwa do godz. 19.


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB