Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Artyści zagrają dla Olgierda Klucznika

2016-06-09 12:25:54 (ost. akt: 2016-06-09 12:41:27)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

15 czerwca w Hotelu Elbląg, a następnie 17 czerwca w Mjazzdze odbędą się koncerty charytatywne dla Olgierda Klucznika, chorującego na boreliozę.

Mam na imię Olgierd. Niektórzy mnie już znają, bo jestem fajnym dzieciakiem. Od roku, kiedy w końcu mnie zdiagnozowano, leczę się na boreliozę wrodzoną. Bakteria zrobiła w moim organizmie duże spustoszenie - mam 5 i pół roku rozwijam się bardzo bardzo powoli. Terapeuci mówią, że obecnie jestem na etapie jedenastomiesięcznego dziecka. Trochę powoli mi idzie, ale nie ukrywam, że od kiedy walczę z boreliozą, mój rozwój bardzo przyspieszył. Jestem silniejszy, przymierzam się do chodzenia i zrobiłem się komunikatywny - interesuje mnie mówienie i inni ludzie - szczególnie dzieci. Dzięki wsparciu mam szansę na samodzielność

15 czerwca o godzinie 18.00 w Hotelu "Elbląg" zagra charytatywnie Jarosław Jar Chojnacki, znany pieśniarz i interpretator piosenki wartościowej. Charyzmatyczna postać oraz energia płynąca ze sceny powodują, że koncerty Jarka na długo zostają w sercach i głowach. Na nie po prostu chce się wracać.

Po koncercie odbędzie się aukcja prac artystów o uznanym dorobku, jak i młodych twórców. Będzie można zobaczyć i wylicytować obrazy, grafiki, rzeźby, rysunki, sesję zdjęciową, które przekazali Aleksandra Hońko, Zbigniew Chrostek, Kinga Ślęzak, Monika Nitowska, Natalia Sobczak, Paula Kmita, Anja Schwetzingen, Magda Sadowa, Karolina Zabaryłło, Alicja Zaradkiewicz, Natalia Magalska, Samira Arrami i inni. Oczywiście będzie można też nabyć książki Alternatywnych.

W piątek 17 czerwca od 19.00 zapraszamy do Klubu Muzycznego "Mjazzga" na nieco ostrzejsze brzmienia. Charytatywnie zagra Zorro oraz Asteria - wschodzące gwiazdy polskiej sceny rockowej.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB