Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Śniadanie na trawie w Galerii El

2016-06-13 10:23:32 (ost. akt: 2016-06-13 13:46:53)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Pierwsze w tym roku "Śniadanie na trawie" odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9 na dziedzińcu Galerii El przy ul. Kuśnierskiej. Wstęp wolny.

Także w tym roku dziedziniec Galerii EL w weekendy będzie polem piknikowym. Dobre, zdrowe jedzenie, sztuka, muzyka i fajna atmosfera, to stałe elementy tych spotkań, które zapoczątkowaliśmy w zeszłym roku i które chyba na stałe weszły do naszego repertuaru imprez.

— Myślą przewodnią najbliższego spotkania będzie wymiana: ciuchów, jedzenia czy niepotrzebnych sprzętów domowych. Jeśli zatem macie sprzęty domowe czy ubrania, które chcielibyście oddać w dobre ręce, wymienić się lub sprzedać za symboliczną kwotę to zapraszamy na Kuśnierską — zachęcają organizatorzy "Śniadań na trawie" na dziedzińcu Galerii El.

Lubiących aktywnych wypoczynek na pewno ucieszy lekcja zumby, którą poprowadzi Marta Demko.
— Oprócz tego proponujemy udział w rowerowej przejażdżce z przewodnikiem tropem form przestrzennych oraz tradycyjnie już zwiedzanie aktualnych wystaw w Galerii EL: "Projektów społecznych" Jakuba Szczęsnego i "Architektura w rozszerzonym polu duchowym" Takasaki Masaharu. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych w postaci warsztatów plastycznych — dodają organizatorzy. — Jeśli macie swoje pomysły, które chcielibyście z nami zrealizować podczas "Śniadań na trawie" jesteśmy otwarci na propozycje.

"Śniadanie na trawie", dziedziniec Galerii El przy ul. Kuśnierskiej, sobota (18.06), godz. 9. Wstęp jest bezpłatny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB