Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Lato w Formie. Co w ten weekend na starówce? [program]

2016-06-17 10:57:23 (ost. akt: 2016-06-17 12:22:39)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

To trzeci weekend z Latem w Formie. Co tym razem będzie się działo na scenie ustawionej przy katedrze św. Mikołaja na starówce?

W sobotę scena ożyje o godz. 17. Na początek muzyka biesiadna (Zespół Jupiter). Dalej nieco cięższe brzmienie: od godz. 19 zespół rockowy Waizy, a od godz. 20 rock z elementami punku i metalu w wykonaniu Ally Died z Tczewa.

W ramach „Lata w formie” organizatorzy już od godz. 10 zapraszają na śniadanie na trawie w Galerii EL. Myślą przewodnią spotkania będzie wymiana: ciuchów, jedzenia czy niepotrzebnych sprzętów domowych. Jeśli zatem macie sprzęty domowe czy ubrania, które chcielibyście oddać w dobre ręce, wymienić się lub sprzedać za symboliczną kwotę to zapraszamy na Kuśnierską. Lubiących aktywny wypoczynek na pewno ucieszy lekcja zumby, którą poprowadzi Marta Demko.

Oprócz tego będzie można wziąć udział w rowerowej przejażdżce z przewodnikiem tropem form przestrzennych oraz tradycyjnie już zwiedzić aktualne wystawy w Galerii EL. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych w postaci warsztatów plastycznych. Na miłośników dwóch kółek w sobotę czeka jeszcze jedna impreza – Odjazdowy bibliotekarz. To około 20-kilometrowy rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książki, bibliotek i rowerów. Wszystkie mole i nie mole książkowe zapraszamy! (więcej tutaj).

W niedzielę na scenie, która została ustawiona na placu katedralnym, wystąpią: Marek Józefów z koncertem szant (godz. 17) oraz zespół Oni - muzyka biesiadna (godz. 18-20).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB