Poniedziałek, 28 listopada 2022. imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Pierwszy singiel Gracjana Kalandyka. "Chodź" już w sieci

2016-06-17 12:34:16 (ost. akt: 2016-06-17 12:44:02)
Gracjan Kalandyk

Gracjan Kalandyk

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Pamiętacie Gracjana Kalandyka, chłopaka z gitarą z Elbląga, który podbił program The Voice of Poland i dotarł aż do jego finału? W sieci właśnie ukazał się jego pierwszy singiel pod tytułem "Chodź".

Gracjan Kalandyk o swoim pierwszym singlu poinformował na swoim profilu na Facebooku.
— Kochani chciałbym Was serdecznie zaprosić do obejrzenia i odsłuchania mojego pierwszego singla! Pragnę podziękować wszystkim osobom, bez których „Chodź” nie brzmiałoby i nie wyglądało tak jak teraz! — napisał. — Piszcie w komentarzach jak Wam się podoba! UDOSTĘPNIAJCIE i ślijcie dalej, aby „Chodź” brzmiało w jak największej ilości głośników!!!

"Chodź "znajdziecie tutaj. Jak Wam się podoba?

Gracjan Kalandyk ma 23 lata i pochodzi z Elbląga. Startował w telewizyjnych programach muzycznych: "X-Factor" w TVN oraz "The Voice of Poland" w TVP 2. W tym drugim programie dotarł aż do finałowego odcinka. W tym roku zgłosił się do preselekcji do udziału w Eurowizji, ale bez powodzenia. Jak nam mówił wtedy, cały czas pracuje także nad swoją debiutancką płytą. Tutaj postawił głównie na język ojczysty, a płyta będzie się składała z melodyjnych, ciepłych dla ucha ballad i nieco bardziej energicznych kawałków. Za krążek odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych, Robert Amirian, znany ze współpracy m.in. z Anną Marią Jopek.