Czwartek, 24 czerwca 2021. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Marcin Grabowski nowym zastępcą komendanta policji w Elblągu

2016-07-04 12:58:56 (ost. akt: 2016-07-04 13:04:07)
Marcin Grabowski (z lewej) odbiera nominację od Krzysztofa Konerta Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu

Marcin Grabowski (z lewej) odbiera nominację od Krzysztofa Konerta Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu

Autor zdjęcia: arch. KMP w Elblągu

Od poniedziałku (4.07) nadkom. Marcinowi Grabowskiemu powierzono obowiązki zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Marcin Grabowski służy w policji od 1994 roku. Pracował głównie w pionie walki z przestępczością gospodarczą a także w Centralnym Biurze Śledczym. Od 2009 roku był naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Elblągu.

— Przez czas jaki jestem w policji, widziałem jak przestępczość ewoluuje — mówi nadkom. Marcin Grabowski, zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. — Musimy szybko poznawać sposób działania przestępców i skutecznie działać. Tak było m.in. w przypadku przestępczości gospodarczej. Metody działania sprawców zmieniały się bardzo szybko i to, jak dobrze je znamy, świadczy później o naszej skuteczności. Powierzenie mi obowiązków zastępcy komendanta to dla mnie duży awans i wyróżnienie będą więc starał się wypełniać je najlepiej jak umiem.


— Cieszę się, że jest to osoba z naszej komendy a poza tym wiem, że jest to też ktoś doświadczony – mówi insp. Krzysztof Konert Komendant Miejski Policji w Elblągu.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB