Polska Noc Kabaretowa ponownie w Elblągu

2016-08-11 17:00:00(ost. akt: 2016-08-11 17:26:09)
Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu wystąpi między innymi kabaret Paranienormalni

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu wystąpi między innymi kabaret Paranienormalni

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Pierwsza wizyta Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu zakończyła się pełnym sukcesem. Dla miłośników dobrej zabawy mamy dobrą wiadomość. Już 16 września Polska Noc Kabaretowa z nowym programem zagości ponownie w Elblągu.
Ależ ten czas leci! To już piąta edycja wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów w największych miastach kraju. Polska Noc Kabaretowa po raz piąty wyruszyła w całoroczną trasę pełną śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie.

— Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru — zapowiadają organizatorzy. — Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób. Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju.

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

W Elblągu Polska Noc Kabaretowa odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Bilety w cenie od 70 do 140 zł można kupować w hali przy al. Grunwaldzkiej 135, a także w sklepach sieci EMPiK, Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem internetu na stronie internetowej www.polskanocakabaretowa.pl.

Przypomnijmy, że pierwszy raz Polska Noc Kabaretowa w Elblągu pojawiła się w marcu 2015 r. Czterogodzinne show obejrzało blisko trzy tysiące osób. Oczywiście, skoro występ był w Elblągu, to i nie mogło zabraknąć elbląskich akcentów. Dowiedzieliśmy się więc m.in. o "osiedlowych trenerach" z Malborskiej, dzięki którym wracając od dziewczyny można pobić rekord życiowy w bieganiu oraz o tym, że idealna dziewczyna nie powinna wieczorem bać się przejść ul. Kwiatową. Było także o mission impossible. Czyli o stadionie Olimpii, którego nikt nie wyremontował. Czym tym razem zaskoczą nam kabarety?