Siatkarze Lotosu Trefla spotkali się z kibicami w Ogrodach [zdjęcia]

2016-09-08 18:07:56(ost. akt: 2016-09-08 18:12:53)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

W ten weekend w Elblągu zostanie rozegrany siatkarski Turniej Czterech Trenerów. W czwartek w Centrum Handlowy Ogrody w Elblągu można było spotkać siatkarzy Lotosu Trefl Gdańsk i ich trenera Andrea Anastasiego.
Lotos Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn, Espadon Szczecin i Politechnika Warszawa — to uczestnicy tegorocznego Turnieju Czterech Trenerów, który w najbliższą sobotę i niedzielę zostanie rozegrany w Elblągu. W hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 będzie można zobaczyć w akcji wielu czołowych siatkarzy.

Bilety na Turniej Czterech Trenerów można kupować za pośrednictwem strony internetowej www.hsw.elblag.pl. Bilet jednodniowy (na dwa mecze) kosztuje 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Karnet na cały turniej (cztery mecze) kosztuje 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). W sprzedaży są także karnety VIP w cenie 50 zł, dzięki którym każdy kibic ma możliwość oglądania wszystkich spotkań z płyty boiska.

Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych biletów na oba dni turniejowe. Żeby zdobyć jeden z nich należy wysłać sms pod nr 71160 i napisać w nim hasło zagrzewające siatkarzy do walki - treść sms to de.tt.hasło. Koszt sms to 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Na sms-y czekamy do czwartku (08.09) do godz. 22. Bilety trafią do autorów najbardziej oryginalnych haseł. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl

Program turnieju
sobota, 10 września
godz. 14.30 AZS Olsztyn — Politechnika Warszawska
godz. 17 Lotos Trefl Gdańsk — Espadon Szczecin
niedziela, 11 września
godz. 12 mecz o 3. miejsce
godz. 14.30 wielki finał
Wszystkie mecze w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 35

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Partnerem wydarzenia: LOTOS Trefl Gdańsk.
Patronat honorowy: prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
Sponsorzy: Hotel Kahlberg Krynica Morska, Zakład Poligraficzny Elgraf, Browar w Elblągu, Logbartrans, Awangarda, Aviva, Meble Wójcik, Hotel Elbląg, Plus, Nati, Elzambud, Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination, E.Leclerc, Media Markt, Renault Elbląg