Poniedziałek, 21 czerwca 2021. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Awans w elbląskiej policji. Tomasz Piaskowski nowym zastępcą komendanta

2016-09-09 10:18:17 (ost. akt: 2016-09-09 10:22:11)
Tomasz Piaskowski (z prawej) od czwartku (08.09) jest pierwszym zastępcą komendanta miejskiego policji w Elblągu

Tomasz Piaskowski (z prawej) od czwartku (08.09) jest pierwszym zastępcą komendanta miejskiego policji w Elblągu

Podinspektor Tomasz Piaskowski został w czwartek mianowany na pierwszego zastępcę komendanta miejskiego policji w Elblągu. W policji służy od 1992 r. Od czterech lat zajmował stanowisko naczelnika wydziału ruchu drogowego.

Tomasz Piaskowski w policji służy od 1992 r. Do chwili obecnej od 2012 r. zajmował stanowisko naczelnika wydziału ruchu drogowego, wcześniej, bo od 2008 r. był zastępcą naczelnika sekcji prewencji elbląskiej komendy.
— Jestem zadowolony z tego, że moim zastępcą została osoba z naszej komendy oraz z tego, że jest to ktoś, kto ma duże doświadczenie w służbie prewencji — mówił podczas wręczania rozkazu mł. insp. Robert Muraszko, szef elbląskiej policji.

— Służba prewencji jest mi szczególnie bliska, dobrze znam pracujących tu policjantów i wiem, że można na nich polegać — mówi podinsp. Tomasz Piaskowski. — Ze swojej strony będę chciał poprawić im warunki pracy zarówno te lokalowe jak i transportowe. Powierzenie mi obowiązków pierwszego zastępcy komendanta, to dla mnie duży awans i wyróżnienie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB