Sobota, 23 października 2021. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Polska Noc Kabaretowa w Elblągu! To już w najbliższy piątek

2016-09-10 17:21:00 (ost. akt: 2016-09-10 17:34:27)
Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu wystąpi między innymi kabaret Paranienormalni

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu wystąpi między innymi kabaret Paranienormalni

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Pierwsza wizyta Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu zakończyła się pełnym sukcesem. Dla miłośników dobrej zabawy mamy dobrą wiadomość. Już w najbliższy piątek (16.09) Polska Noc Kabaretowa z nowym programem zagości ponownie w Elblągu.

Ależ ten czas leci! To już piąta edycja wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów w największych miastach kraju. Polska Noc Kabaretowa po raz piąty wyruszyła w całoroczną trasę pełną śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie.
— Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób. Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju — zapowiadają organizatorzy.

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

W Elblągu Polska Noc Kabaretowa odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135
Bilety w cenie od 70 do 140 zł można kupować w hali przy al. Grunwaldzkiej 135, a także w sklepach sieci EMPiK, Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem internetu na stronie internetowej www.polskanocakabaretowa.pl.
AKT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB