Rysowali, śpiewali, a przede wszystkim dobrze się bawili

2016-09-23 12:11:48(ost. akt: 2016-09-23 12:19:07)

Autor zdjęcia: MDK w Elblągu

Tworzyli karykatury nauczycieli i malowali plakaty, układali własne teksty, grali, śpiewali. To była twórcza środa (21 września) dla młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, która przyjechała do Próchnika.
W zabawie brali udział uczniowie pierwszych klas technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Przyjechali na zaproszenie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju dzielnic Próchnik, Krasny Las i okolic. W zajęciach twórczych pomagali im instruktorzy Młodzieżowego Domu Kultury.
- Piotr [Romanowski, instruktor plastyki w MDK-u – red.] zorganizował zajęcia plastyczne, każda klasa musiała stworzyć własny plakat. Młodzież wymyślała również karykatury wychowawców, a na koniec był konkurs – opowiada Rafał Wawrzyk, instruktor gitary klasycznej. - Poza tym każda klasa tworzyła własną piosenkę, to znaczy układała własny tekst, który podkładaliśmy pod znane melodie. Młodzież grała również na instrumentach perkusyjnych, zrobiliśmy również mały konkurs.
Młodzieżowy Dom Kultury ufundował również nagrody, czyli bony do księgarni. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!
MDK w Elblągu

Obrazek w tresci

Fot. MDK w Elblągu
Obrazek w tresci

Źródło: Artykuł internauty